Geçmiş zamanda İngilizce hikayeler

Bu sayfada geçmiş zamanda İngilizce hikayeler bulabilirsin.Hikayeler belli İngilizce kelime videolarını pekiştirmek amacıyla yapıldı o sebepten videodaki kelimeleri öğrenmek için o İngilizce hikaye videosuna ait İngilizce kelime videosunu izleyebilirsin.Bunun için izlediğin İngilizce hikaye videosunun altında gerekli linke tıklayarak İngilizce kelime videosuna ulaşabilirsin.

Ayrıca videoyu daha iyi anlayabilmek için gerekli olan bazı ek açıklamalar da genellikle videonun altında mevcut.

Son olarak yine videonun altında İngilizce hikayeye ait Türkçe ve İngilizce metinleri bulabilirsin.Yeni video yayınlandıkça bu sayfa güncellenecektir.

 

Yardımcı İngilizce gramer

 

17 Yorum Kendi yorumunu ekle

 1. Merhaba , öncelikle çok tebrik ederim , çok güzel bir çalışma yapmışsınız .

  Kısa hikaye sayfaları açılmıyor teknik bir sorun mu ? 🙁

  • Merhaba,

   Ben YouTube’dan buldum. Aşağıdaki linkten tüm hikayelere ulaşabilirsiniz. Ama hikayelerin her iki dilde metinlerini içeren sayfalar da hata veriyor maalesef.

   https://www.youtube.com/user/etkilipratiking/playlists

   Bu arada Burak abi, sayende çok şey öğrendim ve öğrenmeye de devam ediyorum hevesle. Allah senden razı olsun verdiğin emek ve hazırladığın videolar için, çok teşekkürler… Metinlerin linklerini de yenilersen sevinirim…

   Azerbaycan’dan Selamlar, herkese…

 2. k.b mayın ama güzel bir site oldugu söylenemez tamam fena degıl tasarımı ancak ana bilgi konusunda yoksun ve boş dost acı söyler iyi günler…

 3. Hikayeler açılmıyor, sayfada bir problem var sanırım.
  Bu arada anlatımın çok hoş, her şey için teşekkürler.

Yorum Bırak