Geniş zamanda İngilizce hikayeler

Bu sayfada geçmiş zamanda İngilizce hikayeler bulabilirsin.Hikayeler belli İngilizce kelime videolarını pekiştirmek amacıyla yapıldı o sebepten videodaki kelimeleri öğrenmek için o İngilizce hikaye videosuna ait İngilizce kelime videosunu izleyebilirsin.Bunun için izlediğin İngilizce hikaye videosunun altında gerekli linke tıklayarak İngilizce kelime videosuna ulaşabilirsin.

Ayrıca videoyu daha iyi anlayabilmek için gerekli olan bazı ek açıklamalar da genellikle videonun altında mevcut.

Son olarak yine videonun altında İngilizce hikayeye ait Türkçe ve İngilizce metinleri bulabilirsin.Yeni video yayınlandıkça bu sayfa güncellenecektir.

 

Yardımcı İngilizce Gramer

 

1 Yorum Kendi yorumunu ekle

  1. Burak selamlar, öncelikle özverili çalışmaların için çok teşekkür ederim. Tesadüfen since ve for için çalışma yaparken uğradığım sitende anlatımının güzelliği sayesinde takıldım kaldım. Sonrasında üye oldum ve paylaşımlarını incelerken yıllardır yaptığım yanlışların farkına vardım. Sıfırdan baştan başlayıp ana dil seviyesine ulaşmak için de bugün karar verdim. Umarım bir gün karşılıklı sohbet edebiliriz. Geçmiş zaman hikayelerinde hata veriyor, geri bildirimde bulunmak istedim. Linkleri kontrol edebilirsen sevinirim. Tekrar teşekkür ederim.

Yorum Bırak