İngilizce gramer

Bu sayfada yayınladığım İngilizce gramer videolarını bulabilirsin. Gramer videoları kendi başlıkları altında düzenlenmiştir ve genelde bir konu birkaç bölüm şeklinde yayınlanmıştır.

Bu sayfada İngilizce’de zamanlar, karşılaştırmalar, “To” kelimesinin kullanıldığı yerler, “A, An, The” kelimelerinin anlamı, “Recently, lately, already ve just” kelimelerinin anlamı ve İngilizce’de “For ve Since” gibi İngilizce gramer videoları bulabilirsin.

Her videoda konuyla ilgili örnekler gösteriyorum ve, varsa, dikkat etmen gereken bazı durumlara değiniyorum. Yeni İngilizce gramer videoları yayınlandıkça bu sayfa güncellenecektir ve videolar buraya eklenecektir.

 

Temel İngilizce Gramer

 

İngilizce’de Simple Past Tense

 

İngilizce’de Simple Present Tense

 

İngilizce’de Simple Future Tense

 

İngilizce’de Present Perfect Tense

 

İngilizce’de Fiillerin 3.halinin Kullanıldığı Yerler

 

İngilizce’de “A, An ve The” Kelimeleri

 

İngilizce’de Either, Neither, Too ve So

 

4 Yorum Kendi yorumunu ekle

  1. gerçeken çok güzel anlatılmış ve işime çok yaradı emeği geçen herkese sonsuz teşekkür ederim oysaki ingilizce öğrenmek o kadar da zor değilmiş insan isteyince herşeyi başarabilir bence sizlerin sayesinde tabikide tekrardan teşekkür ederiz bizlere böyle videolar hazırladığınız için

  2. Hocam çok teşekkürler emeğinize sağlık sizden önce dilgoo eğitim seti almıştım aldıktan sonra sizi gördüm dilgoo ile özellikle kelime çalıştıktan sonra sizin videolarınızı izliyorum kendimi iyice geliştirdim diyebilirim tekrardan teşekkürler.

  3. Hocam çok teşekkür ederiz.Sayfanız çok pratik ve çok iyi anlıyorum.😊Allah sizden razı olsun.

Yorum Bırak